Tábor, který si Vaše děti budou pamatovat ...


07.07.2024 - 12.07.2024

 Cena standardní forma tábora: 5.500 Kč - OBSAZENO 

Cena příměstského tábora: 4.500 Kč - OBSAZENO


OTEVŘENÍ PŘÍHLÁŠEK OD 01.02.2024

Již po několikáté za sebou, tématem našeho tábora jsou koně, koně a zase koně. Pokud má Vaše dítě rádo koně, je tento tábor tím pravým! Týdenní pobyt ve společnosti pro nás toho nejkrásnějšího zvířete - koně.

Během týdenního pobytu, kdy budeme s koňmi usínat i se probouzet, děti poznají co vše obnáší se o koně starat. Naučíme se také základům ježdění nebo případně rozvinutí svých, již mírně pokročilých, schopností a dovedností, ale hlavně užijeme si tento koňský týden tak, aby se stal nezapomenutelným! Cílem táboru je ukázka toho, co koně obnáší mít, starat se o něj a že i přesto, že pohled z koně je ten nejkrásnější, obnáší to i starosti a zodpovědnost. 

Čekají nás vyjížďky do okolní krásné krajiny, výukové lekce na venkovním i vnitřním kolbišti a za dobrého počasí, i plavení s koňmi v místní řece Jizeře. 

Během nabitého programu u koní je pro děti připraveno i spousta her, soutěží, nekonečno srandy a nových přátelství. 

Tábor je vhodný pro děti od 4 let do 13 let (možná dohoda) a je možnost si zvolit  plnou formu pobytu se spaním, nebo formu příměstskou. Kapacita tábora je omezena a pořádaná v menším množství dětí. 

Každý den je pro děti připraven nabitý program. Během dne budeme trávit čas převážně v areálu a jeho okolí. Je připraveno spousta her s koňmi i bez nich a součástí každého večera je i večerní program v podobě filmů s koňskou tématikou, diskotékou nebo stezkou odvahy :-) 

Přímo v areálu je dětem k dispozici neomezený pitný režim a strava 5x denně. Máme výborné snídaně, obědy i večeře a jídelníček dáváme dohromady s dětmi podle jejich přání a chuti.